O twórcy

Niejednokrotnie spotykamy się w życiu publicznym z trudnością powiedzenia paru słów o sobie. Ja tak nie mam. Tutaj jednak ograniczę się tylko do określenia siebie ‘formalnie’, czyli co mi się z grubsza w życiu czynić zdarza i zdarzało. Na opisanie planów i zamierzeń miejsca nie starczy. ,)


Zatem:


Praca – robiłem wiele różnych rzeczy w życiu. Docelowo – mam nadzieję zostać opiniotwórcą, felietonistą, uczestnikiem życia spolecznego, publicznego. A bardziej zarobkowo – głównym moim źródłem zarobku (w sensie przynoszącym największe przychody/dochody) mają być portale społecznościowe mojego autorstwa. Oczywiście nie zwyczajne, a takie, które w pozytywny sposób przyczynią się do funkcjonowania ludzi w ogóle. Pod kątem w szczególności społecznym. Jeden już powoli zaczyna w swoim kształcie przypominać efekt docelowy (MójPolityk.pl).

Mam również kilka pomysłów na ciekawe patenty, a także kilka ciekawych pomysłów na biznes (niekoniecznie prowadzenie stron www). To jednak sprawy trudne do realizacji. Być może zamiary te nigdy nie ujrzą światła dziennego.

W razie czego – będę robił cokolwiek. :D


A mniej formalnie - pragnę przeżyć życie tak, aby możliwie wiele przyczynić się do podnoszenia poziomu życia innych ludzi (możliwie wielu) oraz zwiększania świadomości, przede wszystkim tej, która zowie się – społeczną.

Mam ogrom pomysłów na, wydaje mi się – obiektywnie lepszy świat. Często takich, o których nigdzie nie dało się jeszcze słyszeć. Wydaje mi się, że wiem, jak znacznie podnieść poziom funkcjonowania świata, czyli ludzi. W którym kierunku iść, aby było obiektywnie dobrze. Co i jak trzeba zrobić. Mogę się oczywiście w tym zakresie mylić. Czy zostanie to zweryfikowane? Oby, bo zwariuję. :p


Zwyczajniejsze zainteresowania, to: polityka, prawo, ekonomia, ekologia, filozofia, etyka, sport, muzyka. A przede wszystkim - sprawy społeczne. No i oczywiście miłość, czyli życie niejako. Ale to przecież niekoniecznie kwestia zainteresowania, a życie, najzwyczajniej. :)

Gdybym miał wybrać się jeszcze na jakieś studia (choć przyznam, że nie planuję ;), to byłyby to kierunki: filologia polska, filozofia, a być może i psychologia (choć patrząc zarobkowo - to chyba techniczne, informatyczne jakieś.. :p)


Najcenniejsza złota myśl, która zechciała uraczyć mój umysł:

Milczenie jest złotem. Platyną - milczenie we dwoje.

 marek garncarek